2010 m. liepos 18 d., sekmadienis

Mažoji MISTos mergaitės... Kai žiūriu į dukrytę, prisimenu save mažą - visos gražesnės mamos suknelės, bateliai, papuošalai buvo išsimatuotos ir įvertintos pasigėrėjimo kupinu mažosios panelytės žvilgsniu. Tokios jau mes, moterys, esam. Ir nesvarbu kiek mums - dveji ar dvylika, dvidešimt, ar penkiasdešimt - puoštis, gražiai atrodyti ir sulaukti susižavėjusių vyrų komplimentų mums reikia kaip gaivaus oro gūsio. Ir nesvarbu, kad tie vyrai kol kas tik tėtis ir brolis.

5 komentarai:

ader rašė...

Super, matau jau ir priemoniu nauju atsirado ir ideju milijonas. Toks fainas mergaitiskas, siek tiek shabiskas skrebukas.

Irma rašė...

rodos lyg daug metu slapta skrebinai, o izengei i skrebukiu bendruomene lyg kokia naujoke :D
Skrebukas nerealiai grazus...nera nei ka ir pridurti ;)

Aiva rašė...

Mane irgi sužavėjo tavo skrebukas... Taip profesionaliai sumestas - gražu akiai. :) Tos 2 taškuotos kortelės, perrištos virvele, primena korsetą - super! O popierinė suknytė išvis nepakartojama... Negi pati išlankstei?

Beje, labai žavi tavo mažylė...

Neandertaliete rašė...

Ačiū labai už tokius gražius žodžius, jūs mane tuoj pergirsit :)) Priemones po truputį kaupiu... Skrebuko sumanymas ir buvo išbandyti shaby shic stilių. Daug metų tikrai neskrebinu, apskritai tik maždaug prieš pusmetį sužinojau, kad yra tokia rankdarbių rūšis. Tos virvele perrištos kortelės ir yra korseto imitacija, Aiva, atspėjai :) Pačios suknytės idėja iš interneto platybių, bet lankstymo būdą jai pati išfantazavau ir išlanksčiau.

Neringa rašė...

Ogo, taip ir prikauste akis sis skrebukas. Toks nepaprastai stilingas. Nepaprastai GRAZUS ;)