2010 m. spalio 16 d., šeštadienis

Apie berniukišką draugystę


Įsimintiniausia draugystė kiekvieno iš mūsų gyvenime, tikriausiai būna ta pirmoji mokyklinė draugystė. Tikiuosi, kad ir mano sūnui po daugelio metų jo pirmoji tikra draugystė sukels daug sentimentų, mielų ir linksmų prisiminimų.


Nuotraukos darytos šią rugsėjo pirmąją. Tądien taip gera buvo stebėti, kaip šiedu berniukai džiaugiasi vėl atgavę vienas kito draugiją, po trijų nesimatymo mėnesių. Džiaugsmas ir dalinimasis įspūdžiais buvo tiesiog neišsenkantis.


Naudotas popierius yra vokiečių gamybos, berods firma vadinasi "Ursus", stengiausi naudoti berniukiškas, labiau rudenines spalvas, nes darbelis skirtas konkursui "Švęskime rudenį", organizuotam scrapping.lt. Pagrindinė, mintis, kilusi pasirinkus nuotraukas šiam skrebukui, buvo vieną iš nuotraukų panaudoti vyrukų vardų inicialams ir tuo pačiu, kad tai būtų pavadinimo raidės. Darydama LO, kartais pykstu ant lietuvių kalbos, kad tokius ilgus žodžius turi (tiem, kas skrebina tas pyktis ir jo priežastys tikriausiai pažįstamos :)). Bet šiuo atveju ta pati lietuvių kalba, o tiksliau jos turtingumas, buvo tikras išsigelbėjimas. Reikėjo gerokai pasukti galvą, kad sugalvoti pavadinimą apie geriausius draugus taip, kad minėtųjų draugų inicialai būtų ir pirmosios pavadinimo raidės. Vardų raides, tiek didžiąsias, tiek mažąsias, tupdžiau ant lipnių pagalvėlių, vardan 3D efekto. B raidė apjuosta draugo Nikitos varlyte, kaip ir ant N raidės kabo draugo Beno kaklaraištis (lygiai toks pats, kokį jis pasirišęs nuotraukoje). Tokiu būdu įgyvendinau mintį, kad draugai dalinasi viskuo ir vienas kitam nieko negaila. Dvi baltos žvaigždžių formos sąvaržėlės (trečioji standartinės formos ant tagiuko, kad palaikyti trikampio taisyklę) simbolizuoja draugų svarbumą - jie svarbiausi tiek vienas kitam, tiek jaučiasi išskirtiniai klasės kolektyve, žodžiu žvaigždės ;)Iš anksto dėkoju už man be galo svarbius jūsų pastebėjimus ir komentarus :)

5 komentarai:

Meadow of the sky rašė...

Ir detalės ir pavadinimas taaaaip kruopščiai apgalvotos, vis grįžtu apžiūrėti darbelio iš naujo. Labai patiko:)

dalijablog rašė...

Smagu kad berniukai taip draugauja, sakoma tikros draugystes susiformuoja tik vaikysteje!
Patiko uzvadinimas, jo sukomponavimas ir slipsiuko uzdejimas, labai vyriska ;)

Leja rašė...

Patiko darbelis, patiko labai pavadinima kaip padarei! Super!

knopkiniukai rašė...

Nuostabus darbas, kaip ir nuostabi ideja pavadinimo. O labiausiai uz viska, nuostabu, kad vaikai neiiskaiciuodami moka draugauti.
Super!

ader rašė...

Saunuole, Pavadinimas isties labai originalus. Is pradziu kai sakei kad nori raides kirpt is nuotraukos tai nelabai isivaizdavau, bet dabar i rezultata ziurint tikrai labai idomu ir originalu. Zinoma negaliu nepaminet slipso ir varlytes :)