2011 m. kovo 19 d., šeštadienis

Pienių fėja
Šį skrebuką sukūriau blogui Art Ugolok pagal pateiktą fantastišką schemą http://blog.artugolok.ru/2011/03/47.html. Būtinai dalyvaukite - užduotis tiesiog darbelis pagal schemą, jokių papildomų salygų nėra, o schema tikrai įkvepianti ;)
Jau norisi pavasario, tai ir nuotraukas renkuosi pavasariškas, gėlėtas, spalvingas :) LO herojė - mano dukrytė, praeitų metų gegužės mėnesį "ganėsi" po pievas ir stebėjosi pienių grožiu. Susižavėjusi skynė jas, tyrinėjo jų sandarą ir ilgai apžiūrinėjo pajuodusias nuo pienių rankas :D

Darbelio pagridui naudojau popierių iš DCWV rinkinio "Mariposa", taip pat Core'dinations "Black Magic - Hocus Pocus". Detalės: trafaretu pasitarnavo servetėlė tortui, ją su kempinėle tryniau, vėliau apsiuvau rankom kontūrą, kad labiau "atšoktų" nuo pagrindo (ačiū, Irma, už pamokymus, aš juos visada deduosi į galvą ir vėliau pritaikau :)), juostelė su šiek tiek holografiniu žvilgesiu pačios susukta ir paraukta, metalinės fėjos, sendinto vario spalvos pradeda kiekvieną įrašą padarytą su DYMO aparatu, popierinė fėja iškirpta iš Graphic 45 popieriaus "Once Upon A Springtime".

4 komentarai:

dalijablog rašė...

labai, labai patiko tavo sis darbas! visos detalytes tokios ispudingos ir aisku mazyles nuotraukytes! ir sveikinimai patapus ju kviestine dizainere! ;)

Puskis rašė...

Grazus darbelis, man ypac istrigo ta juostele su susuktom gelytem, ji tokia buvo ar cia jau ranku darbas? labai grazu!

Irma rašė...

kaip grazuuuuuuu! man irgi ta juostele ypatinga...tikrai pati ja susukai??? :O nuostabu! Puikiai atitarnauji savo pakviestines dizaineres pareiga.

Bellaidea rašė...

Very pretty!
http://bellaideascrapology.blogspot.com/