2012 m. vasario 18 d., šeštadienis

Kaip gera, kad tu esi šalia

Šio skrebuko "gimimas" prasidėjo tuomet, kai pamačiau naują CSI užduotį pagal paletę, kurios spalvos man laaabai patinka. Apskritai dievinu rudenį ir jo fantastišką spalvinę gamą. Ir ši nuotrauka man be galo patiko, kai tik ją išvydau pirmąkart. Dar galvojau, kad spėsiu sudalyvauti konkurse su didele nuotrauka, bet pritrūkau poros valandų. Jų dažnai pritrūkstu dėl savo pomėgio krapštytis prie skrebukų ir apgalvoti kiekvieną detalę. Na tiesiog kitaip negaliu, nes netekčiau didžiosios dalies malonumo - pačio proceso :) Darbelis jau įrėmintas ir papuošė pagrindinių jo herojų namų svetainės sieną.

čia minėtoji paletė:

na ir kelios detalės iš arčiau:

Pagrindui naudojau fantastiško grožio 7 DOTS STUDIO gamintojo kolekcijos Dreamer kolekcijos popierių. Raidelės iš storos creplos įsigytos štai čia, vokelis, kuriame paslėptas aprašymas kirstas su Sizzix formele iš tissue popieriaus, gėlytės iš Primos, Tiimari ir metalinės detalės. Po nuotrauka viršuje stambaus pynimo natūralaus pluošto audinys, jį priderinau, kad atkartotų raštą, esantį ant pagrindo popieriaus. Kartoninė detalė iš SCRAPINIEC.
Tai tiek tos mano kūrybinio proceso analizės.
Ačiū, kad užsukote, o jei dar užsukę ir komentarą palikote, tai man labai didelį malonumą suteikėte, o už tai ypatingai dėkoju :)
Gražaus savaitgalio ir saulėto žiemiško oro ;)

8 komentarai:

Irma rašė...

mane taip pat rudens spalvos 'veza'. Nuostabus skrebukas...toki grozi butina tik reminti!

Sypseniki rašė...

labai labai grazu!!

Puskis rašė...

Iskart atpazinau popieriu ir galiu pasakyt kad laaabai gerai ji panaudoja, jis cia taip tinka, kad atrodo kaip nuotraukos pratesimas, taip puikiai su ja susijungia!! Labai grazu!!! Saunuole!!

Loreta rašė...

ĮSPŪDINGA FOTO, NUOSTABU!
LABAI PATIKO SPALVINĖ GAMA !

Neringa rašė...

nu betgi gražu. labai gražu - ir didelė nuotrauka, ir rudeniškos spalvos, ir... ir dar oranžinė spalva. :)

Živilė rašė...

Labai darniai viskas cia - ir nuotrauka, ir spalvos, ir papuosimai. Skrebuko gavejai turejo likti suzaveti :)

Asta rašė...

labai patiko sis tavo skrebukas!!!! fantastika!

Jurga rašė...

Kaip gražu, reikia net gerai įsižiūrėt, kur čia nuotrauka, o kur nebe, taip viskas tarpusavyje gerai jungiasi :)