2012 m. gegužės 13 d., sekmadienis

Paimk mane, mama, už rankos

Skrebukas - laiškas sūnui apie mūsų ryšį, apie tai, kaip norisi jį visur ir visada saugoti ir būti šalia. Apie tai, kaip neramu, kad jam nieko nenutiktų, kad sektųsi, kad žmonės jį vertintų, kad draugai nenuviltų... Juk to nori kiekviena mama savo vaikui. Kol maži, kol jauni, mes ne visada tai įvertinam. Tą ypatingą ryšį ir globą labiausiai pajuntame tuomet, kai pačios tampame mamomis. Tik tuomet suprantame, ką reiškia vaiko liga, ką reiškia laukti jo grįžtančio, kai pačios slaugome ir laukiame savo atžalų. Kai rodos, kad įmanytum, perimtum tą skausmą ir kančią, kurią matai sergančio vaikučio akyse, kai norisi numesti pagalvėlę, po beparpuolančio mažylio keliais.

Bandau laimę su šiuo skrebuku scrapping.lt konkurse, nes jame yra nuotraukos iš mūsų šeimos iškylos :). Ir pas Šypsenikę šį kartą besisukančiame Mainų rate, jame kalbama apie mamas ir močiutes. Kadangi dar viename bloge, o būtent Scrap Africa taip pat vyksta konkursas darbelių mamoms ir apie mamas, tad kodėl gi nesudalyvavus ir čia :)

3 komentarai:

Sypseniki rašė...

Grazus skrebukas ir taip puikai viska suderini, na as visad tokais sluoksniu sluoksniukais, rastais zaviuosi, nes man to niekad nepavyksta :))) patiko pavadinimas labai ir puikiai cia tinka :) Sekmes tau konkurseliuose, tikiuo, kad kuris nors tikrai pasiseks :)

Patricia rašė...

This is a beautiful LO! Love the colours and all the finishing touches!

Cathy Lane rašė...

Very pretty layout :)x