2012 m. rugsėjo 22 d., šeštadienis

Kalėdinių atvirukų serija: pirmas atvirukas

Manau, kad rugsėjo pabaiga - tai pats laikas pradėti ruoštis Kalėdoms. Kadangi tikrai turėsiu daug ką pasveikinti, tai ir ruošti atvirukus reikia pradėti kuo anksčiau.
Kaip tik pradėjusi gaminti pirmus šį sezoną kalėdinius atvirukus, užklydau į užduočių blogą Teritorija talantov, kuris siūlo labai įdomią užduotį - sukurti seriją atvirukų apžiūrėjus visiems žinomų (o gal ir nežinomų, bet neabejotinai labai talentingų) skrebukių iš viso pasaulio darbus. Pirmoji įkvėpėja - lenkų skrebukė Enča. Šios meistrės darbai tiesiog negali neįkvėpti, nes jie fantastiški! Užduotis - ne liftinti jos atvirukus, o išsinagrinėjus charakteringas detales, bruožus, sukurti savo atviruką, kuris turėtų bendrų bruožų su Enčos darbais. Nežinau, ar man pavyko sukurti charakteringą atviruką, kuris kažkiek primintų jos šedevrus... Na bet aš stengiausi :)

Спасибо Марафону блога "Территория талантов", за то, что я открыла сезон рождественских открыток и теперь буду вдохновляться известными мастерами и делать работы в их технике и стиле. Во всяком случае постараюсь :) Суть марафона я обьяснила на литовском языке, потому повторятся не буду, а лучше покажу, что сотворила (или натворила :)))Для открытки воспользовалась прекрасным скетчем от Скрапмагия5 komentarai:

Іванк@ rašė...

Очень красивая!!!
Спасибо,что творите с нами( Территория талантов)

Блоха rašė...

Благодарю за выбор нашего Скетча №4 "Обязательный элемент - чипборд" от ЧБ "СкрапМагия"!!!
Какая красивая рождественская открытка! Чипборд чудесно подчеркнул детали работы!
Ты стала первым участником))))

Елена Смоктунова rašė...

Шедевр!!!Я в полном восторге!Спасибо,что творите вместе с блогом "Территория талантов"!

ЯОсенняя rašė...

замечательная, очень красивая открытка, спасибо, сто творите с блогом "Территория талантов"

Violace rašė...

Какая вы молодец, что уже начали готовиться к Рождеству! Замечательная открытка! Спасибо, что вдохновились скетчем от "СкрапМагии"!