2012 m. lapkričio 3 d., šeštadienis

Undinėlė

Jau senokai nedariau skrebukų. Reiktų dažniau, tik va galvoj dar ir kitokių idėjų knibždėte knibžda, o visų jų realizuoti per tas 24 valandas tiesiog nespėju. Tai ir tenka skirstyti kažkaip tą laiką, tik gaila, kad kartais ne skrebukų naudai.

Pastarąjį sukurpiau pagal naująją labai įdomią  Art Ugolok schemą. Šį kartą ne konkursui,  o kaip pakviestoji dizainerė :). Tokios garbės nusipelniau už šį atviruką. Šis darbelis dovana mano švagierkai... na vyro seseriai :) Beje, radau kaip tiksliai vadinasi šis giminystės ryšys lietuviškai - moša :))) Na labai juokinga ir neįprasta! Grįžtant prie skrebuko, jo pagrindui panaudojau mano mėgstamos 7 DOTS STUDIO firmos popierių - Night`s fever. Tuomet naudojau trafaretus, dažiau, purškiau, taškiau, štampavau, klijavau... ir štai kas gavosi:Tikiuosi, kad jus įkvėps ši schema ir dizainerių darbai. Bus labai smagu pamatyti ir jūsų kūrybos rezultatus :) !

O aš dalyvauju  blogo Berry 71 Bleu užduotyje, kurios reikalavimai... nėra reikalavimų - reikia atsipalaiduoti ir pasiausti darant skrebuką :).


4 komentarai:

Bellaidea rašė...

Hi! It was very nice to find your work for Berry 71 Bleu challenge so fast! Very cool project!

English Teacher Jurgita rašė...

Labai fainas skrebukas! :)

Keren Tamir rašė...

Amazing LO love the way you put the photos together. thanks for joining us at B71B
Check out my giveaway on my blog http://kerentamir.blogspot.ca/2012/11/november-giveaway.html

Channa rašė...

What a lovely page, great pictures! Thank you for joining us at B71B, Channa