2012 m. gruodžio 30 d., sekmadienis

Sudie, 2012-ieji

Jau skaičiuojam nebe dienas, o valandas likusias iki Naujųjų metų. Tikriausiai jūs kaip ir aš jau sudarėt meniu rytojaus vakarui, o gal jau net ir gaminat kokius skanėstus? Aš tai šiandien vėl kursuoju kambarys-virtuvė, maišau tešlas, kepu sausainius, maišau tešlas pyragams :)

O kol jie visai dar nepasibaigė tie 2012-ieji, norisi jiems šiokį tokį reveransą padaryti - apžvelgti rezultatus. Visai nemažai čia tų darbelių gavosi. Nors kitiems metams planuoju padaryti daugiau, bent po du skrebukus per mėnesį ir po tris atvirukus. Čia planas minimum. Bet tikiuosi, kad pavyks jį ir viršyti :)

Подвожу итоги за 2012 год вместе с OK Craft блогом.

O dabar mano mėgiamiausi 2012-ųjų darbeliai:

Atvirukų dešimtukas / Десять любимых открыток:


Skrebukų dešimtukas / Десять любимых страничек:Ir dar 5 darbeliai, kuriuos pavadinsiu tiesiog "Kita" / И ещё 5 работ в категории "другое":


Spaudžiu dešinę, jei atlaikėte tokį kiekį nuotraukų :) Pabaigai noriu tarti nuoširdų ačiū už tai, kad visus šiuos metus užsukdavot pasižiūrėti mano popierinių stebuklų ir ypatingai dėkoju už tiek daug paliktų gražių žodžių komentaruose. Man labai svarbu žinoti jūsų nuomonę, o kiekvienas geras žodis paskatina kurti dar daugiau ir, tikiuosi, kad dar geriau :)

Ну вот и всё, что хотела вам показать. Спасибо вам, что заглядывали ко мне весь етот год. И особенную благодарность хочу выразить за тёплые слова в виде комментариев, которые с огромным удовольствием читаю и которые являються ещё большим стимулом творить :)

 

6 komentarai:

Agneja rašė...

Pirmiausiai, tai sveikinu su tiek puikiu darbeliu padarytu per siuos metus ;)
Ir linkiu, kad pasiektum uzsibreztu tikslu ;) ir labai tikiu, kad juos pasieksi, nes kai pasizadi viesai, tada jau jauti kazkokia pareiga teseti pazadus ;) bent jau man tai padejo kazkada padaryt po skrebuka kas menesi...
taigi graziu ir produktyviu ateinanciu metu!!!

S.R Style rašė...

Nu saunuoliu saunuole!!!
Sekmes zinoma siekiant uzsibreztu tikslu ir geru geriausiu metu!!!

Živilė rašė...

Su artejanciais Naujaisiais!
Kaip smagiai tu cia prisizadejai, dabar tikrai turesi viska isteseti :) o mes - grozesimes tavo darbeliais. Daug ikvepimo, darbingumo ir laiko Naujaisiais 2013-aisiais!

English Teacher Jurgita rašė...

Su artejanciais :) Sekmes darbuose ir skrebinime :) Lauksiu nauju darbeliu.

P.S. Man tas atvirukas su gilemis - nerealus vis dar :)

Людмила Кодымская (KuzjaLuda) rašė...

Последние три странички очень впечатлили! Браво!

Бусина rašė...

Сколько красоты!Открытка с желудями просто покорила!