2010 m. rugsėjo 28 d., antradienis

Grožis reikalauja aukų


Prisižiūrėjusi Irmos grožių pristatau ir aš savo skrebuką darytą kaip tik jos paskelbtam konkursui. Tai fotoreportažas apie tai, kaip mama sumastė leisti skriausti savo dukrytę vardan grožio. Kad mano mergytė pasipuoštų auskariukais, tokia mintis kirbėjo jau senokai, tik galvojau tą procedūrą atlikti maždaug trimetei. Apsisprendimą lėmė draugė, kuri pasakė, kad arba dabar pradursiu, arba jau tik paauglystėj, nes nuo maždaug 2,5 vaikai nesiduoda taip lengvai visokiom intervencijom. Taigi birželio 1 dieną (beje, vaikų gynimo diena) mūsų trijulė nužingsniavo pas kosmetologę. Ašarėlių, žinoma buvo, bet skiepijama mažoji verkė kur kas labiau. Taip kad, galima sakyti, visi atsipirkom "lengvu išgąsčiu".
LO darytas pagal šią The color room spalvinę paletę http://thecolorroom.ning.com/forum/topics/palette-release-22-his-room
Iš skrepui skirtų priemonių naudojau raštuotą popierių (gamintojo nežinau) ir Coredinations asfalto spalvos popierių. Raidės Basic gray ir mano rankelėm rašytos :) "Film" krašteliai kirsti skylamušiu. Visa kita - tai, ką prikaupiau savo "atliekų" dėžutėje: Tiimari pirktos gėlytės, didžioji gėlė vaikiškas lipdukas nuo ūgio matuoklės, kampumai didžiajai nuotraukai senoviniai, iš mamos albumo "pasiskolinti". Už nuotraukos paslėptas tagiukas su aprašymu, o ta negražia virvute, užrišta ant jo pabandžiau perteikti, kaip skyrėsi ausų pradūrimas mamai, kai į ausis dviems savaitėms buvo įveriamos nieko bendro su estetika neturinčios virvutės, nuo mielų auskariukų, kurie buvo įverti dukrytei.
4 komentarai:

Agneja rašė...

Oho kiek nuotrauku daug panaudojai! SAunus darbelis! Ir net tikri auskariukai panaudoti - Super!

kristi13 rašė...

Galiu pasakyti tik vieną gražu:)

Živilė rašė...

Labai mielos nuotraukos, ypac ta didzioji... Jau taip gaila mergytes :)) Ir pats skrebukas man labai patiko - tiek schema, tiek spalvos (nors kazkodel itariu, kad nuotraukoje gavosi gelsviau, nei is tiesu, ar klystu?), tiek detales. Ir labai faina, kad daug nuotrauku!

Irma rašė...

Kiek nuostabių idėjų :O Labai patiko kaip įkomponuota tikri pirmieji auskariukai; dizainas tobulas, ir tiek nuotraukų sutalpinta--visa serija šios procedūros :D TOBULA
(P.S. ne tai kad tavo pirmi darbai prasti, bet....nepalyginsi su tokiais. Matoisi kad jau kitam lygy esi ;)